Webinar "Wstyd - o czym chce Ci powiedzieć?”

Szanowni Państwo!


Studenci Dla Zdrowia oraz The Presja zapraszają na webinar "Wstydo czym chce Ci powiedzieć?". Jestto wydarzenie, które zagłębia się w złożoną i często niekomfortową emocję, jaką jest wstyd. Wstyd jest silnym uczuciem, które może wynikać z różnych sytuacji,
takich jak odrzucenie społeczne, porażka osobista czy moralne przewinienia.
Przez ten niezwykle ważny temat przeprowadzi nas Magdalena Szyjka terapeutka w inicjatywie The Presja. Bazując na swoim doświadczeniu-pracy w gabinecieodpowie ona między innymi na pytania:

  • Co powoduje, że wchodzimy do krainy wstydu?
  • Jak reagujemy nawstyd i co wyrządza on w naszym życiu?
  • Jak zaopiekować się sobą będąc w poczuciu wstydu?
  • Jakie są sposoby by się jemu przeciwstawić?

Będzieto świetna okazja do pogłębienia zrozumienia tej potężnej emocji, co przełoży się na lepsze zrozumienie samego siebie i poprawę naszej relacji z nami.

Kiedy? 25 maja 2023
O której?  godz. 18:00

Gdzie? -
transmisja live na portalu Facebook

Link do wydarzenia:  https://fb.me/e/2QlMvNN80


Studenci Dla Zdrowia to inicjatywa mająca na celu szerzenie świadomości studentów na temat zdrowia psychicznego i fizycznego. Powstała w okresie pandemii, kiedy to wielu młodych ludzi musiało zmierzyć się z nową rzeczywistością, która mogła ich przytłoczyć.

Celem Studentów dla Zdrowia jest edukowanie, zachęcanie do ruchu i prowadzenia zdrowego stylu życia. Skupia się on również na uświadamianiu o temacie chorób i zaburzeń psychicznych.

Zachęcamy do subskrupcji newslettera - link do zapisów: https://forms.office.com/e/A5gVr9TXJ3