Oferta pracy - Gdański Ogród Zoologiczny

Gdański Ogród Zoologiczny ogłasza nabór do pracy w zoo, w charakterze opiekuna zwierząt.

Wymagania:

  • empatia i zamiłowanie do zwierząt,
  • pełna sprawność psycho-ruchowa,
  • bardzo dobry stan zdrowia, pozwalający na zatrudnienie w zmiennych warunkach atmosferycznych,
  • pracę na wysokości,
  • przenoszenie ciężarów określonych normami dźwigania,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność;

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe: zootechniczne, biologiczne lub weterynaryjne,
  • doświadczenie w pracy ze zwierzętami,
  • kreatywność,
  • komunikatywność

Zakres obowiązków:

  • opieka nad zwierzętami (monitoring stanu zdrowia,
  • przygotowywanie i podawanie karmy),
  • dbałość o prawidłowy rozwój podopiecznych, poprzez wzbogacenie środowiska ich utrzymania, tzw. enrichment,
  • przygotowywanie zwierząt do zabiegów weterynaryjnych, transportu, - prowadzenie treningu medycznego,
  • sprzątanie pomieszczeń i wybiegów,
  • dbałość o estetykę i aranżację wybiegów,
  • naprawianie drobnych usterek technicznych,
  • praca wykonywana jest również w godzinach popołudniowych, soboty, niedziele i święta.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze i pięknym otoczeniu przyrodniczym,
  • możliwość rozwoju zawodowego: uczestnictwo w szkoleniach,
  • wynagrodzenie: 4454 zł brutto + dodatek stażowy (np. 10% za 10 lat pracy) + płatne nadgodziny+13.pensja.

Wymagane dokumenty:

  • podanie o przyjęcie do pracy,
  • CV zawierające informację o chęci uczestniczenia w tej i kolejnych rekrutacjach,
  • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i zdobyte doświadczenie zawodowe,
  • oświadczenie o niekaralności.

Informacji udziela: Beata Kuźniar tel. 58.552 00 42 w.107

Dokumenty należy składać w sekretariacie Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego, ul. Karwieńska 3, w godzinach 7-14, lub przesłać mailem na adres: hodowla@zoo.gda.pl

Rekrutacja zostanie zakończona w chwili wyłonienia właściwego kandydata.

Do pobrania