14 października - Bloody Day - dzień pomagania i edukacji prozdrowotnej

CENTRUM WSPÓŁPRACY Z OTOCZENIEM SPOŁECZNO-GOSPODARCZYM UWM W OLSZTYNIE i SANTANDER BANK POLSKA SA zapraszają całą społeczność akademicką UWM w Olsztynie na Bloody Day – dzień pomagania i edukacji prozdrowotnej!

Już 14 PAŹDZIERNIKA w godzinach 10:00 – 14:00 widzimy się na parkingu przy CENTRUM KONFERENCYJNYM W KORTOWIE!

Podczas BLOODY DAY będziecie mogli:

UWAGA: na krwiodawców czekamy już od godziny 09:00!

• Porozmawiać z Olą Lisowską i piłkarzami Stomilu Olsztyn, którzy aktywnie wezmą udział w naszej akcji.
  • Dołączyć do grona dawców szpiku w punkcie DKMS.
  • Wziąć czynny udział w pokazach pierwszej pomocy zapewnionych przez naszą niezastąpioną STRAŻ UNIWERSYTECKĄ.
  • Zapoznać się z ofertą Biura Karier UWM w Olsztynie oraz Ośrodka Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji „Empatia".
  • Założyć symulator starości i zrozumieć z jakimi problemami zmaga się osoba starsza.
  • Porozmawiać z przedstawicielami Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami i poczuć na własnej skórze czym są bariery architektoniczne dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.
  • Zakręcić kołem fortuny, sprawdzić swoją wiedzę z zakresu realizacji 17 celów zrównoważonego rozwoju i wygrać nagrody.
  • Poczuć się jak kierowca pięknego BMW od BMW Zdunek Olsztyn, usiąść za kierownicą, porozmawiać z przedstawicielem salonu, A NAWET WYGRAĆ AUTO NA WEEKEND!

Naszą akcję wspierają także nasi partnerzy - firmy Tymbark-MWS Sp. z o.o. Polmlek Sp. z o.o..

Zamówiliśmy pogodę, ale gdyby jednak coś poszło nie tak, wydarzenie odbędzie się na parterze Centrum Konferencyjnego UWM w Olsztynie.

WAŻNE: Jeśli oddasz krew, przysługuje Ci zwolnienie ze świadczenia pracy/obecności na zajęciach. Jeśli będziesz chciał/a oddać krew, a niestety z różnych względów nie będzie to możliwe, to przysługuje Ci zwolnienie „godzinowe". Wystarczy, że zgłosisz taką potrzebę w krwiobusie.

CZEKAMY NA WAS!