Letnia Szkoła Zarządzania Innowacją 2023

Studentki, Studenci!

Specjalnie dla Was rozpoczynamy rekrutację do ostatniej już edycji Letniej Szkoły Zarządzania Innowacją - Summer camp LSZI 2023!

Kończysz studia? Myślisz o pierwszej pracy? Zainwestuj w siebie!

To doskonała szansa na podniesienie kwalifikacji i spędzenie 2 tygodni w Olsztynie (zapewniamy noclegi i wyżywienie).

Dzięki finansowaniu warsztatów ze środków funduszy unijnych udział w projekcie jest bezpłatny !!!

WARSZTATY SKIEROWANE SĄ DO STUDENTÓW I STUDENTEK STUDIÓW STACJONARNYCH OSTATNICH DWÓCH LAT TJ. 2 I 3 ROK LICENCJATU, 4 I 5 ROK JEDNOLITYCH MAGISTERSKICH, 4 OSTATNIE SEMESTRY INŻYNIERSKICH, 1 I 2 ROK MAGISTERSKICH UZUPEŁNIAJĄCYCH ITP. (ABY WZIĄĆ W NICH UDZIAŁ TRZEBA MIEĆ STATUS STUDENTA – TJ. BYĆ PRZED OBRONĄ)

UWAGA REKRUTACJA DO 16 CZERWCA !!!!

Prosimy o wypełnienie dokumentów (patrz - załączniki) i przesłanie jak najszybciej ich zdjęć lub skanów na adres: hanna.marciak@uwm.edu.pl lub cwo@uwm.edu.pl

oraz dostarczenie oryginałów do siedziby Centrum Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie

ul. Prawocheńskiego 9, I p. , 10-720 Olsztyn