Oferta pracy: MAŁOPOLSKIE CENTRUM BIOTECHNIKI Sp. z. o. o. - Specjalista ds. sprzedaży – Doradca Hodowlany

MAŁOPOLSKIE CENTRUM BIOTECHNIKI Sp. z. o. o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży – Doradcy Hodowlanego na teren województwa podlaskiego, warmińsko – mazurskiego i pomorskiego.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • Wykształcenie zootechniczne lub rolnicze mile widziane
  • Wiedza z zakresu hodowli bydła będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Prawo jazdy kat. B

OBOWIĄZKI:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i ich bieżąca obsługa
  • Doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu bydła
  • Rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Monitorowanie rynku

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook/tablet)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz prowizję zależną od wyników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@mcb.com.pl
lub kontakt telefoniczny: 691 378 518