WBZ wspiera Ukrainę

24 sierpnia to Dzień Niepodległości Ukrainy. Z całą mocą podkreślamy, jak ważne są dla nas bezpieczeństwo naszych wschodnich sąsiadów oraz pokój na świecie. Od początku wojny, jesteśmy myślami z walczącymi o wolność w Ukrainie, ale także czynnie staramy się ich wspierać. Z tej okazji, pragniemy szczególnie podziękować Komisji ds. Promocji Wydziału, wszystkim aktualnym i emerytowanym Pracownikom Wydziału,  Studentom na czele z Marcinem Leliwą i RWSS WBZ oraz Przyjaciołom Wydziału, którzy razem z nami pomagają Ukrainie.

W tym miejscu chcieliśmy wspomnieć o zorganizowanej zbiórce w ramach Kiermaszu Wydziałowego, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, a zebrana wysoka kwota została przekazana na specjalne konto na rzecz walczącej Ukrainy.

Niech żyje wolna Ukraina!