Studia dualne - czyli jakie?

Studia i praktyka razem? Na UWM już tak kształcimy. Przykładem są studia dualne na kierunku Zootechnika realizowane przez Wydział Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie we współpracy z Cedrob S.A. Innowacyjny program nauczania łączy teorie prezentowaną na uczelni z praktyczną nauką zawodu w obiektach rynkowego lidera. Studia takie mogą stać się przepustką dla ambitnych studentów, którzy planują związać swoją karierę zawodową z branżą drobiarską.
Zootechnika w trybie dualnym to nie tylko teoria, ale przede wszystkim realne doświadczenie i umiejętności mogące pozwolić osiągnąć sukces na rynku pracy.

Więcej o idei studiów dualnych na kierunku Zootechnika na na oficjalnej stronie i profilu społecznościowym FB Cedrob S.A.:
Zapraszamy do lektury!