Kadra WBZ w Komitecie Nauk Zootechnicznych i Akwakultury PAN

W dniu 27 maja 2024 roku odbyło się inauguracyjne posiedzenie plenarne Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury Polskiej Akademii Nauk. Miło nam poinformować, że dwoje pracowników naszego Naszego Wydziału objęło funkcje we władzach Komitetu: Pani prof. dr hab. Krystyna Demska-Zakęś (Katedra Ichtiologii i Akwakultury) została Zastępcą Przewodniczącego Komitetu, a Pani prof. dr hab. Anna Wójcik objęła funkcję Sekretarza naukowego. Ponadto członkami Komitetu Nauk Zootechnicznych i Akwakultury Polskiej Akademii Nauk w kadencji 2024-2028 z Wydziału Bioinżynierii Zwierząt UWM w Olsztynie UWM w Olsztynie zostali:  prof. dr hab. dr h.c. multi Jan Jankowski, prof. dr hab. Jerzy Wilde,  dr hab. Paweł Konieczka, prof. UWM  (Katedra Hodowli Drobiu i Pszczelnictwa) oraz z prof. dr hab. Andrzej Gugołek (Katedra Hodowli Zwierząt Futerkowych).
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!