SZANOWNI PAŃSTWO

W związku z przypadającym na 29.03.2024 r. dniem wolnym od pracy przedłużam termin składania wniosków o finansowanie działania I (Badania interdyscyplinarne) do 05.04.2024 r.

Kierownik RID w dyscyplinie zootechnika i rybactwo
prof. dr hab. Dorota Witkowska

SZANOWNI PAŃSTWO PRACOWNICY I STUDENCI
WYDZIAŁU BIOINŻYNIERII ZWIERZĄT

trwa nabór wniosków o finansowanie/dofinansowanie działań w ramach nowej edycji projektu REGIONALNA INICJATYWA DOSKONAŁOŚCI w 2024 roku.

WAŻNE TERMINY!

1. Termin składania wniosków o finansowanie działania II ("Granty na granty") oraz działania III (Wsparcie rozwoju warsztatu badawczego) upływa z dniem 29.02.2024 r.
  2. Termin składania wniosków o finansowanie działania I (Badania interdyscyplinarne) upływa z dniem 29.03.2024 r.
  3. Wnioski o finansowanie pozostałych działań (IV - XII) przyjmowane są w trybie ciągłym - do wyczerpania środków.

UWAGA!

Przed złożeniem wniosku proszę dokładnie zapoznać się z regulaminem zamieszczonym w zakładce przypisanej do danego działania. Wnioski niekompletne lub niewłaściwie wypełnione nie będą rozpatrywane.

Wnioski należy składać w formie wydruku (ul. Oczapowskiego 5, pokój 103, środa i piątek 12.00-14.00) oraz w edytowalnej wersji elektronicznej (justyna.blazejak@uwm.edu.pl).

Kierownik RID w dyscyplinie zootechnika i rybactwo

prof. dr hab. Dorota Witkowska